2 999 000 PLN
11 317 zł/m²
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia - Małopolska
Zdjęcie ogłoszenia - Małopolska
Zdjęcie ogłoszenia - Małopolska
Zdjęcie ogłoszenia - Małopolska
Zdjęcie ogłoszenia - Małopolska
Zdjęcie ogłoszenia - Małopolska
Zdjęcie ogłoszenia - Małopolska
Zdjęcie ogłoszenia - Małopolska
  • Powierzchnia 265.00m²
  • Pokoje 6
  • Łazienki 3

Dom w Sopocie w stanie deweloperskim- 182 m2

Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 182 m2 z garażem dwustanowiskowym, na pięknej działce o pow. 851 m2!


Niezwykle wyjątkowy dom położony w Sopocie, łączący historię Sopotu z architekturą nowoczesną i tworzące jedną, spójną całość. Od frontu spotykamy się z bryłą, której pierwotny kształt pochodzi z II poł. XIX w. Dziś w pełni zrewitalizowana, przechodzi naturalnie w projekt na miarę wieku XXI.

Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji. Parter, który stanowi przestronną przestrzeń dzienną z wyjściem na malowniczy ogród, doskonale doświetlone witryny okienne z ekspozycją południowo-zachodnią. Po przeciwnej stronie salonu zlokalizowana została duża kuchnia z jadalnią, sypialnia/biuro i łazienka. Piętro o funkcjonalnie rozplanowanym układzie. Tutaj znajduje się sypialnia z własną łazienką oraz garderobą, dwie sypialnie z łazienką na korytarzu oraz pralnia. W domu znajduje się  piwnica o powierzchni 55,23 m2, w której oprócz kotłowni można urządzić pokój kinowy, pokój socjalny lub pokój muzyczny. Na całości budynku poprowadzono ogrzewanie podłogowe oraz przygotowano wyprowadzenie pod kominek, zrobiono także  instalację rekuperacji z wymiennikiem ciepła! Na posesji znajduje się garaż dwustanowiskowy o powierzchni 40 m2.


Lokalizacja:
Sopot to znak elegancji, relaksu i dobrych wrażeń. Niezależnie od pory roku, każdy znajdzie w tym mieście przestrzeń dla siebie - zarówno do zamieszkania, jak i spędzania wolnego czasu. Kamienny Potok kojarzony jest z zielenią oraz świetną lokalizacją na mapie Trójmiasta, a willowa część tej dzielnicy to synonim prestiżu i ponadprzeciętnego stylu życia. Tutejszy konserwator zabytków mocno dba o to, aby to miejsce utrzymywało spójny charakter sopockiego klimatu . Dlatego tak bardzo cieszy fakt, że nasz dom spełnia wszelkie warunki tej lokalizacji, wnosząc jednocześnie w tę okolicę powiew świeżości w podejściu do komponowania miejsca do życia.

Całość w stanie deweloperskim, termin odbioru to I kwartał 2020 roku.

---------------------------------------------
Dom & House - Specjaliści od marzeń.
- Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji
- Znajdziemy najtańszy kredyt
- Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi
- Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: DH819598
  • Numer ogłoszenia w szybko.pl: 13552105
  • Liczba łazienek: 3
  • Liczba pokoi: 6
  • Parking: garaż wolnostojący

Lokalizacja:

Pomorskie, Sopot, Kamienny Potok, Małopolska

Zobacz także inne ogłoszenia:

13552105/pT/2/oT/2/