Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz
470 000 PLN
11 463 zł/m2
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 41 m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970

Mieszkanie 2 pokojowe

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!


Gdynia Witomino Radiostacja, ładne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: świetne położenie, ta część dzielnicy położona jest na wzniesieniu, z ładnymi widokami, w otoczeniu zieleni, z dobrą infrastrukturą (sklepy, usługi, przychodnia), w pobliżu ulicy Małokackiej (sklep Lidl), zjazd do SKM Gdynia Redłowo, w pobliżu przystanek autobusowy.
Opis budynku: blok kilku klatkowy, 4-piętrowy, dobrze utrzymany, klatka schodowa po remoncie, czysta, domofon. Wokół budynku teren zagospodarowany, chodniki, ładna zieleń, miejsca postojowe. Budynek bez windy.
Opis mieszkania: mieszkanie na 4 piętrze, wystawa okien wschód i zachód, dzięki czemu mieszkanie jest słoneczne, jasne. Wejście do mieszkania z klatki schodowej do przedpokoju (4m2), szafa w stałej zabudowie typu Komandor (zostaje na wyposażeniu); Duży pokój (16m2) z oknami i balkonem (2m2) od strony zachodniej, z ładnym widokiem na tereny zielone, pokój ma wnękę, która może być wykorzystana np. na jadalnię; Sypialnia (12m2) z oknem od strony wschodniej, kształt pomieszczenia pozwala na korzystną aranżację wnętrza; Kuchnia (5m2) z oknem o d strony wschodniej, stała zabudowa (zostaje na wyposażeniu), kuchenka gazowa z piekarnikiem; Łazienka: wanna narożna, miska WC, umywalka; Standard: mieszkanie zostało wyremontowane w 2020 roku, podłogi panele winylowe, terakota, ściany gładkie malowane, glazura, stolarka drzwiowa wewnętrzna wymieniona, okna PCV, nowe drzwi wejściowe; Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,54m2.Mieszkanie czyste, nadaje się do zamieszkania, krótki termin wydania. Dobre pod inwestycję (na wynajem) lub potrzeby własne.
Media: ogrzewanie i ciepła woda miejskie, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna, telewizja kablowa i Internet, gaz (w kuchni);
Opłaty miesięczne (eksploatacyjne): latem ok. 600zł; zimą ok. 800zł

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15724363
  • Data publikacji: 20 lipca 2026 02:28 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 4

Lokalizacja:

Pomorskie, Gdynia, Witomino

Zobacz także inne ogłoszenia:

15724363/pT/4/oT/#/