Karta Bezpieczeństwa COVID-19 Z Pośrednikiem bezpieczniej! Karta Bezpieczeństwa COVID-19 dla rynku nieruchomości. Poznaj szczegóły >>>

Stowarzyszenie Pomorskie SPON

 
 • Agent należy do lokalnego stowarzyszenia zawodowego: Pomorskie SPON

  Oferta Agenta należącego do lokalnego stowarzyszenia zawodowego
  CZŁONEK LOKALNEGO STOWARZYSZENIA

  Dobrze trafiłeś. To ekspert rynku nieruchomości!

  Portal Szybko.pl wprowadza specjalne oznaczenia, dzięki którym każdy użytkownik serwisu z ogłoszeniami nieruchomości może wybrać, z kim przejdzie przez zakup, sprzedaż lub wynajem nieruchomości.

  Dlaczego warto wybrać pośrednika?
  • Ubezpieczenie
  • Wiedza i doświadczenie
  • Oszczędność czasu i wysoka jakość usług
  Warto podjąć współpracę z ekspertem rynku nieruchomości, który należy do lokalnego stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza gdy za tą decyzją stoi gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Odznaka CZŁONEK LOKALNEGO STOWARZYSZENIA

  Informuje o tym, że ogłoszenie znajduje się w ofercie profesjonalnego pośrednika, który należy do jednego z 17 lokalnych stowarzyszeń pośredników w obrocie nieruchomościami, zrzeszonych w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

  PFRN jest najstarszą i największą organizacją w Polsce, która czuwa nad procesem uzyskiwania licencji, przestrzeganiem Kodeksu Etyki Zawodowej Pośredników oraz wyznacza standardy jakości pracy z ofertami. Zobacz pełną listę stowarzyszeń członkowskich PFRN.