Rynek pierwotny: Inwestycje

Lista inwestycji (102)
Żurawi Park
  • Proponujemy Państwu nowoczesny i energooszczędny kompleks domów położonych na zamkniętym osiedlu. Całość  tworzy 12 budynków w zabudowie bliźniaczej z własnym ogrodem o pow. całkowitej 96,11 m². Parter to otwarta przestrzeń, duży salon z aneksem ku..
Studio Morena
  • ŚWIETNA LOKALIZACJA -   ul. Rakoczego/ róg Jaśkowej Doliny- 10 minut do Śródmieścia -   Blisko przystanki A, T (50m) PKM (900m) -   850m do parku   MAŁE MIESZKANIA, DUŻE TARASY -   2 pok. od 35m2, 3 pok. od 52m2, 4 pok. od 77m2 ..
Pobierowo Baltic Apartments
  • Ekskluzywne apartamenty Pobierowo Baltic Apartments w Pobierowie powstają w kameralnej lokalizacji wśród sosnowego lasu, który przez cały rok zapewni wypoczynek w ciszy i spokoju.To idealna propozycja zarówno dla osób pragnących posiadać swoje własne miejsce ..
Centralna Park
  • Osiedle Centralna Park jest zlokalizowane w północno-wschodniej części Krakowa, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. W ramach kolejnej części tego przedsięwzięcia realizujemy VI etap z 262 mieszkaniami o zróżnicowanych układach i metrażach. Przy..
Srebrne Klony
  • Osiedle Srebrne Klony składa się z dwóch Etapów- I został zrealizowany w 2013 r. a obecnie rozpoczęliśmy realizację II Etapu. Osiedle jest więc spójną całością i zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących mieszkań w miłej i sympatycznej okolicy, ale..
Osiedle Bukowy Park Ii
  • Bukowy Park IISegmenty - lokale w Łomiankach o powierzchni 80-100 (120) m² z poddaszem oraz z działką. Osiedle położone w sąsiedztwie niskiej zabudowy wkomponowane w otaczającą zieleń.Inwestycja Bukowy Park II, jest kontynuacją osiedla Bukowy Park I i powstaje..
Nowe Centrum Południowe
  • Witamy w Nowym Centrum Południowym. W maju 2014 r. rozpoczęliśmy sprzedaż najbardziej oczekiwanej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem, jego standardem i zaletami.Termin zakończenia prac bud..
Osiedle Natura Park - Segmenty Z Garażem
  • ATUTY BUDYNKU Alternatywa mieszkania w blokuSolidne materiały i ocieplenieEnergooszczędna technologia budowyObniżone koszty utrzymania budynkuKameralna zabudowaWłasny ogródekWłasny garażZielona okolicaOsiedle NATURA PARK  -  budynki mieszkalne z ga..