Rynek pierwotny: Inwestycje

Lista inwestycji (49)
Bartycka Residence Iii
  • Z dala od miejskiego zgiełku... jednocześnie tak blisko Centrum.Bartycka Residence III to kolejny projekt mieszkaniowy, jaki realizujemy na Łuku Siekierkowskim w rejonie ul. Bluszczańskiej. Ta niezwykle atrakcyjna część dolnego Mokotowa cieszy się wśród naszyc..
Baranowicka " Twins"
  • Najnowsza inwestycja, która wkrótce zostanie rozpoczęta – Baranowicka „Twins”.Budowa 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, niepodpiwniczonych, w zabudowie bliźniaczej wraz z wewnętrznymi instalacjami gazu oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Baranowickiej..
Luna House
  • LUNA HOUSE,to nowy projekt mieszkaniowy w samym sercu olsztyńskich Jarot, w standardzie PREMIUM. Inwestycję tą wyróżnia przede wszystkim doskonałe położenie. Często nadużywane przez niektórych deweloperów określenie ‘znakomita lokalizacja’, w tym przypadku nie..
Osiedle Bartąg
  • Rozpoczęliśmy II etap budowy Osiedla Bartąg. Zaprojektowanego z myślą o tych, którzy marzą o swoim własnym mieszkaniu, zlokalizowanego w dzielnicy Jaroty – Południe, pięknej, cichej okolicy położonej w sąsiedztwie rzeki Łyny, łąk i lasów.Pierwszy etap budowy o..
Żurawi Park
  • Proponujemy Państwu nowoczesny i energooszczędny kompleks domów położonych na zamkniętym osiedlu. Całość  tworzy 12 budynków w zabudowie bliźniaczej z własnym ogrodem o pow. całkowitej 96,11 m². Parter to otwarta przestrzeń, duży salon z aneksem ku..
Studio Morena
  • ŚWIETNA LOKALIZACJA -   ul. Rakoczego/ róg Jaśkowej Doliny- 10 minut do Śródmieścia -   Blisko przystanki A, T (50m) PKM (900m) -   850m do parku   MAŁE MIESZKANIA, DUŻE TARASY -   2 pok. od 35m2, 3 pok. od 52m2, 4 pok. od 77m2 ..
Pobierowo Baltic Apartments
  • Ekskluzywne apartamenty Pobierowo Baltic Apartments w Pobierowie powstają w kameralnej lokalizacji wśród sosnowego lasu, który przez cały rok zapewni wypoczynek w ciszy i spokoju.To idealna propozycja zarówno dla osób pragnących posiadać swoje własne miejsce ..
Centralna Park
  • Osiedle Centralna Park jest zlokalizowane w północno-wschodniej części Krakowa, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. W ramach kolejnej części tego przedsięwzięcia realizujemy VI etap z 262 mieszkaniami o zróżnicowanych układach i metrażach. Przy..