Osiedle Kondratowicza Warszawa, Targówek, ul. Ludwika Kondratowicza

APM Development Sp. z o.o. Sp.K., ul. Bartycka 63a lok. 25, 00-716 Warszawa

Lokalizacja: Warszawa, Targówek, ul. Ludwika Kondratowicza

Cena: zapytaj dewolepera o cenę

Termin realizacji: oddane do użytkownia

Opis inwestycji Osiedle Kondratowicza

W przypadku tej inwestycji niezwykle ważne było jej usytuowanie. Wiele czasu zajęło nam odnalezienie idealnego miejsca dla osób, które w tygodniu kochają miejski zgiełk, a w weekendy potrzebują odpoczynku na łonie natury. Osiedle Kondratowicza sprosta wszystkim wymaganiom, bowiem położone jest w sąsiedztwie wielu centrów handlowych, rekreacyjnych i sportowych, w pobliżu znajdują się również parki i Lasek Bródnowski. Dodatkowo dzięki gęstej siatce ulic szybkiego ruchu bez problemu dotrą Państwo w każdy zakątek Warszawy. Co więcej w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zaplanowano także stację II linii metra, która już niebawem połączy to miejsce z innymi dzielnicami stolicy.
Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi projektanci zadbali o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców – Osiedle jest ogrodzone, przystosowane do monitoringu i całodobowej ochrony. Na jego teren prowadzi wjazd od strony ulicy Kondratowicza. Wewnątrz Osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci i zielony dziedziniec z fontanną. Ta inwestycja jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by wygląd całego Osiedla Kondratowicza wkomponował się w dotychczasową zabudowę dzielnicy. Na projekt składają się trzy sekcje budynków mieszkalnych, w których podstawę tworzy parter o wysokości 5 metrów. Nad nim zaprojektowano 3 sekcje budynków mieszkalnych o zmiennych wysokościach. Niepowtarzalne widoki zapewnią mieszkania położone w sekcji B, na którą złoży się 16 pięter, z kolei dla osób, które bezpieczniej czują się bliżej ziemi, proponujemy mieszkania w sekcjach A i B, które kolejno będą miały 5 i 3 piętra. Na parterze znajdują się lokale usługowe i parking dla samochodów osobowych, a także wejścia do klatek mieszkalnych oraz wjazdy do garażu podziemnego.

Budynek zaprojektowano w spokojnej tonacji kolorystycznej – bieli i szarości ze szlachetnymi okładzinami ceramicznymi, która swoim stylem nawiązuje do otaczającej go zabudowy mieszkaniowej.
W zespole zaprojektowano łącznie 185 mieszkań o wysokości 2,7 m. Przestrzeń stwarzająca ogromne możliwości pozwoliła nam zadbać o potrzeby wszystkich Państwa, dlatego znajdują się tu mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 33 m2, dwupokojowe o powierzchni od 40 do 55 m2, także trzypokojowe o metrażu w przedziale 55 – 88 m2 i największe – czteropokojowe, o metrażu od 86 do 109 m2. Wszystkie mieszkania są dostępne z balkonami, tarasami lub ogródkami.

W każdym z mieszkań zaprojektowano pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie i łazienkę.

Większość mieszkań trzy- i czteropokojowych jest eksponowana na dwie strony świata.

Deweloper

APM Development Sp. z o.o. Sp.K.

APM Development Sp. z o.o. Sp.K., ul. Bartycka 63a lok. 25, 00-716 Warszawa

  • ochrona 24h
  • plac zabaw
  • teren ogrodzony
  • podjazd dla niepełnosprawnych
  • całodobowy monitoring

Kontakt w sprawie inwestycji Osiedle Kondratowicza:

ul. Bartycka 63a lok 25
00-716 Warszawa
godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek 08:30-18:00
sobota 10:30-15:30

Wysyłając zapytanie akceptuję
regulamin serwisu.

Link do inwestycji