Swojczycka 116a Wrocław, Psie Pole, ul. Swojczycka

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AK FUTURE, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 1 lok. 1, 59-900 Zgorzelec

Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole, ul. Swojczycka

Cena: zapytaj dewolepera o cenę

Termin realizacji: Inwestycja zakończona

Opis inwestycji Swojczycka 116a

MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU Z AKTEM NOTARIALNYM
Kameralny, II piętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Swojczyckiej we Wrocławiu. 20 funkcjonalnych mieszkań dostępnych z jednej klatki schodowej. W podziemiu garaż wielostanowiskowy.Wspólnota mieszkaniowa.W celu ogrzewania lokali mieszkalnych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej zaprojektowano centralną kotłownię gazową zlokalizowaną na poziomie parteru. Każde mieszkanie opomiarowane licznikiem ciepła c.o., wody i c.u.w.Ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych Porotherm - wytrzymałe i trwałe, a ich zdolność „oddychania" i akumulacji ciepła doskonale wpisuje się w trend budowania energoefektywnego.

Ściany wydzielające mieszkania i klatkę schodową z pustaków ceramicznych Porotherm AKU, które wyróżnia wysoki poziom izolacyjności akustycznej, duża wytrzymałość i wysoka odporność ogniowa, a także dobra akumulacja ciepła, co ma znaczny wpływ na komfort życia mieszkańców. Pustaki Porotherm, w odróżnieniu od innych nie ceramicznych produktów, są wypalane w temperaturze 1000 oC, dzięki czemu są suche i higieniczne, wolne od alergenów, odporne na pleśń, grzyby i mikroorganizmy.Ściany działowe wykonane z bloczków Silka. Stropy żelbetowe monolityczne FILIGRAN o najwyższych parametrach wytrzymałościowych i dźwiękochłonnych.Dach konstrukcja drewniana pokryta dachówką ceramiczna z 30 letnią gwarancją trwałości.Wysokość kondygnacji 2.55 mOcieplenie - 12 cm styropianu z tynkiem strukturalnym akrylowym systemowym metodą lekką mokrą.Stolarka okienna PCV, okna o współczynniku przenikalności K < 1,1.

Rolety zabezpieczające w oknach i drzwiach balkonowych na parterze.System eliminacji mostków termicznych Isokorb.Zbiorcza antena cyfrowej telewizji naziemnej oraz satelitarnej, przyłącze telekomunikacyjne sieci TP – oparte na sieci światłowodowej.Barierki balkonowe metalowe cynkowane.Domofony z opcją rozszerzenia do wideo domofonów sprzężone z wejściem do budynku i furtką na posesję. Posesja ogrodzona, monitorowaniem za pomocą kamer, podgląd przez Internet i TV.Wjazd na teren posesji przez bramę wjazdową sterowaną z pilota.Na terenie działki zaprojektowano zieleń niską i wysoką.

Deweloper

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AK FUTURE

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AK FUTURE, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 1 lok. 1, 59-900 Zgorzelec

  • miejsce postojowe
  • tv kablowa
  • domofon
  • teren ogrodzony
  • internet
  • monitoring

Opis okolicy Swojczycka 116a

Lokalizacja jest dużym atutem naszej inwestycji. Za kilka lat Swojczyce zamienią się w wielką dzielnicę mieszkaniową. Dojazd do Placu Grunwaldzkiego zajmuje zaledwie ok. 10 minut! Dzielnica jest dobrze połączona komunikacyjnie - autobus linia 115, 118, 259 oraz linie tramwajowe nr 3 i nr 10 od ul. Mickiewicza.

W pobliżu znajdują się duże wrocławskie uczelnie: Akademia Wychowania Fizycznego, Politechnika Wrocławska i Uniwersytet Przyrodniczy.Kameralność naszej inwestycji wyróżnia ją spośród powstających kompleksów mieszkaniowych. Wymagający klienci mają szanse zamieszkać z dala od zgiełku i miejskiego szumu, w najbardziej zielonej części miasta w pobliżu Lasu Strachocińskiego i Wojnowskiego, rzeki i nadodrzańskich bulwarów, Parku Szczytnickiego, Stadionu Olimpijskiego ZOO i Hali Stulecia.

Dzięki nowej wschodniej obwodnicy Wrocławia w okolicy zmniejszył się ruch samochodów, a mieszkańcy Swojczyc zyskali na spokoju i bezpieczeństwie. W przyszłym roku będzie dalsza rozbudowa obwodnicy na odcinku Łany - Długołęka.

Kontakt w sprawie inwestycji Swojczycka 116a:

Oglądanie mieszkań Wrocław +48 608 551 082

Wysyłając zapytanie akceptuję
regulamin serwisu.

Link do inwestycji