Malta (Murapol) Inwestycja

Poznań, Chartowo, Dymka

312 957,00 - 434 610,00 PLN

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie 1 ogłoszenia, inwestycja Malta - Poznań Dymka
Zdjęcie 2 ogłoszenia, inwestycja Malta - Poznań Dymka
Zdjęcie 3 ogłoszenia, inwestycja Malta - Poznań Dymka
Zdjęcie 4 ogłoszenia, inwestycja Malta - Poznań Dymka
Zdjęcie 5 ogłoszenia, inwestycja Malta - Poznań Dymka
  • Ceny 312 957,00 - 434 610,00 PLN
  • Metraż 36.18 - 48.29 m2
  • Termin realizacji 30.12.2021r.

Opis inwestycji:

Inwestycja Murapol Malta powstaje przy ul. Dymka czyli w sąsiedztwie słynnego Jeziora Maltańskiego, Parku Tysiąclecia oraz ogrodu zoologicznego, a zarazem bardzo blisko ścisłego centrum Poznania. Osiedle składa się z 365 komfortowych mieszkań w dwóch funkcjonalnie zaprojektowanych budynkach. Doskonałe skomunikowanie z centrum oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w Poznaniu.

Co jeszcze zyskujesz?

Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem za pomocą smartfona lub tabletu i spraw, by stało się „smart”.Mieszkania w tej inwestycji są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy. W każdym lokalu znajdują się nowoczesne filtry powietrza, które zatrzymują nie tylko kurz, smog czy mikroorganizmy, lecz również owady.

Dostępne metraże

W ramach tej inwestycji naszym klientom w Poznaniu oferujemy łącznie 365 mieszkań, w tym 90 w najnowszym etapie osiedla. To jeszcze większa szansa, na znalezienie takiego mieszkania, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom. W ofercie znajdują się:

kawalerki o powierzchni od. 25 mkw.do 32 mkw.mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 30 mkw. do 43 mkw.mieszkania 3-pokojowe już od 42 mkw. do 67 mkw.mieszkania 4- oraz 5-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni – od 57 mkw. do 98 mkw.

Pokaż więcej

Opis okolicy:

Lokalizacja Oddalone o kilometr Jezioro Maltańskie stanowi jeden z najpopularniejszych w Poznaniu terenów rekreacyjnych. Blisko osiedla znajduje się także słynny ogród zoologiczny. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji dostępna jest bogata infrastruktura handlowo-usługowo-edukacyjna: sklepy, restauracje, żłobki, przedszkola. Mieszkańców ucieszy też bliskość licznych centrów handlowych (M1, Posnania, Galeria Malta, IKEA). Osiedle przy ul. Dymka jest doskonale skomunikowane ze Śródmieściem Poznania. Dojazd transportem miejskim do centrum zajmuje 15 minut.

Pokaż więcej

Lokalizacja