Pobierowo Baltic Apartments Inwestycja

Pobierowo, Powstańców
335 454,00 - 501 696,00 (PLN)

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie 1 inwestycji Pobierowo Baltic Apartments - Pobierowo Powstańców
Zdjęcie 2 inwestycji Pobierowo Baltic Apartments - Pobierowo Powstańców
Zdjęcie 3 inwestycji Pobierowo Baltic Apartments - Pobierowo Powstańców
Zdjęcie 4 inwestycji Pobierowo Baltic Apartments - Pobierowo Powstańców
  • Ceny 335 454,00 - 501 696,00 PLN
  • Metraż 34,08 - 42,88 m2
  • Termin realizacji 10.01.2019r.

Opis inwestycji:

Ekskluzywne apartamenty Pobierowo Baltic Apartments w Pobierowie powstają w kameralnej lokalizacji wśród sosnowego lasu, który przez cały rok zapewni wypoczynek w ciszy i spokoju.

To idealna propozycja zarówno dla osób pragnących posiadać swoje własne miejsce do wypoczynku nad morzem, jak i dla nabywców planujących nabyć inwestycję na wynajem – w tym wypadku obsługę zapewni doświadczony operator wynajmu Sun & Snow.

Pobierowo Baltic Apartments to w sumie 163 apartamenty w pięciu nowoczesnych, 4-kondygnacyjnych budynkach na działce o powierzchni niemal hektara. Zróżnicowane metraże apartamentów pozwalają na dobór lokalu w zależności od indywidualnych planów finansowych. Wszystkie lokale posiadają taras lub ogródek, a inwestycja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów.

Do dyspozycji klientów będą takie udogodnienia jak basen, plac zabaw, wiaty rowerowe, pokój zabaw czy tenis stołowy.

Wygodne windy w każdym budynku pozwolą dostać się bez wysiłku na każde piętro nawet z największymi wakacyjnymi bagażami. Nad bezpieczeństwem budynku i mieszkańców będzie czuwać system monitoringu zewnętrznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pobierowo Baltic Apartments i zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

;

Pokaż więcej

Lokalizacja