Park Dworski II Warszawa, Białołęka, ul. Zyndrama z Maszkowic

Last Minute Park Dworski II to jedno z piękniejszych osiedli znajdujących się w Warszawie

Victoria Dom S.A, ul. Kąty Grodziskie 105 lok. , 03-289 Warszawa

Lokalizacja: Warszawa, Białołęka, ul. Zyndrama z Maszkowic

Cena: 849 000 zł

Metraż: 140 m2

Liczba pokoi: 5

Termin realizacji: Informacja u dewelopera

Liczba ogłoszeń: 1

Opis inwestycji Park Dworski II

Park Dworski II to jedno z piękniejszych osiedli znajdujących się w Warszawie. Zlokalizowane jest w dzielnicy Białołęka, która słynie z dużej ilości zielonych terenów idealnie nadających się na popołudniowy spacer lub niedzielny piknik z rodziną. Duża ilość zieleni wokół miejsca zamieszkania to przede wszystkim czystsze powietrze, ale również wiele atrakcyjnych miejsc w których można odpocząć i zrelaksować się. Duże zainteresowanie projektem Park Dworski I zlokalizowanym przy ul. Wałuszewskiej spowodowało podjęcie decyzji o jego kontynuacji w ramach projektu Park Dworski II. Klienci mają do wyboru domy w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia domów wynosi 140 m2, a powierzchnia działek na których stoją wynosi od 280m2 do 570m2. W każdym domu znajduje się garaż jednostanowiskowy.

Duża przestrzeń wokół każdego z domów pozwala na zorganizowanie na jej terenie ogrodu lub miejsca zabaw dla dzieci. Domy Białołęka są eleganckie i stylowe, zaprojektowane tak aby były zarówno ładne jak i funkcjonalne. Aby zapewnić jak największy komfort mieszkania Park Dworski II otoczony jest starodrzewem i zielenią. Duże miasta związane są z koniecznością podjęcia decyzji o mieszkaniu blisko centrum jednak w zgiełku i hałasie a przeprowadzeniem się na peryferia z których daleko jest do miasta, lecz dzięki temu cicho i spokojnie. Nasze domy powstały z myślą o osobach, które nie chcą mieć takich dylematów. Dzielnica w jakiej powstaje osiedle Park Dworski II charakteryzuje się wysokim poziomem zieleni (m. in. Lasy Białołęckie) i spokojną lokalizacją.

Mieszkańcy wychodząc na pieszy spacer z domu mają możliwość obcowania z przyrodą oraz odpoczywania i uprawiania sportów na łonie natury. Jednocześnie osoby zamieszkujące osiedle mogą liczyć na dogodny dojazd do centrum ponieważ w pobliżu znajduje się stacja Warszawa Płudy oraz przystanki autobusowe. Droga do centrum kolejką SKM wynosi jedynie 15 minut. Zalety osiedla Park Dworski II: Piękne tereny wypoczynkowe Osiedle budowane jest w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy. Sąsiedztwo Lasów Białołęckich oraz innych terenów zielonych sprawia, że mieszkańcy nie odczuwają negatywnych skutków mieszkania w mieście i mogą cieszyć się pięknem przyrody. Jest to doskonałe miejsce na uprawianie sportów oraz wypoczynek.

Dom Białołęka osiedle Park Dworski II to wysokiej jakości technologia budowy wykonana z najwyższej jakości materiałów budowlanych takich jak: ceramiczna cegła, dachówka ceramiczna. Technologie za pomocą których budowane jest osiedle są sprawdzone dzięki czemu wzniesione budynki charakteryzują się trwałością oraz starannością wykonania. Projekty domów zostały opracowane przez doświadczonych architektów, dzięki czemu budynki są zarówno ładne jak i funkcjonalne. Wnętrza domów zostały tak zaplanowane, aby właściciel mógł wybrać dowolną formę aranżacji i dopasować pomieszczenia domu do własnych potrzeb. Domy zostały zaprojektowane w eleganckim i klasycznym stylu, podobnie jak wykończenie osiedla. Wokół budynków znajdują się drewniane ogrodzenia, latarnie, alejki wykonane z kostki

Deweloper

Victoria Dom S.A

Victoria Dom S.A, ul. Kąty Grodziskie 105 lok. , 03-289 Warszawa

Spółka Victoria Dom S.A. to uznany na warszawskim rynku deweloper. Firma z polskim kapitałem, zatrudniająca najlepszych fachowców. Od kilkunastu lat budujemy domy jednorodzinne i wielorodzinne. Gwarantujemy wysoki standard wykonania, solidność i terminowość. Domy i mieszkania wykonane są w tradycyjnej technologii z materiałów najwyższej jakości. Budujemy w atrakcyjnych i klimatycznych lokalizacjach, dających uczucie harmonii i wygody. Przez kilkanaście lat działalności wybudowaliśmy ok. 1400 domów i mieszkań. Jesteśmy elastyczni, wsłuchujemy się w potrzeby każdego Klienta i wypracowujemy rozwiązania korzystne dla obu stron.

  • kameralne osiedle
  • tereny zielone
  • komfortowe mieszkania
  • komunikacja miejska

Kontakt w sprawie inwestycji Park Dworski II:

Biuro Obsługi Klienta
ul. Kąty Grodziskie 103
Godziny otwarcia:
poniedziałek 13:00 - 19:00
wtorek - piątek 11:00 - 19:00

Wysyłając zapytanie akceptuję
regulamin serwisu.

Link do inwestycjiOferty w inwestycji Park Dworski II

IdOfertaRodzaj nieruchomościLiczba pokoiMetrażCenaPlan mieszkania
19B Szczegóły dom 5140,21 m2 849 000 zł Podgląd