Luna House (Arbet Investment G) Inwestycja

Olsztyn, Biskupa Tomasza Wilczyńskiego
Zapytaj o cenę
Etap realizacji: VI etap budowy: zakończenie budowy
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie 1 inwestycji Luna House - Olsztyn Biskupa Tomasza Wilczyńskiego
Zdjęcie 2 inwestycji Luna House - Olsztyn Biskupa Tomasza Wilczyńskiego
Zdjęcie 3 inwestycji Luna House - Olsztyn Biskupa Tomasza Wilczyńskiego
Zdjęcie 4 inwestycji Luna House - Olsztyn Biskupa Tomasza Wilczyńskiego
  • Metraż 55.87 - 56.11 m2
  • Etap realizacji VI etap budowy: zakończenie budowy
  • Termin realizacji 01.12.2019r.

Opis inwestycji:

LUNA HOUSE,

to nowy projekt mieszkaniowy w samym sercu olsztyńskich Jarot, w standardzie PREMIUM. Inwestycję tą wyróżnia przede wszystkim doskonałe położenie. Często nadużywane przez niektórych deweloperów określenie ‘znakomita lokalizacja’, w tym przypadku nie budzi wątpliwości. Główne wejscie na posesję będzie bezpośrednio z ulicy Wilczyńskiego - najważniejszej arterii tej części miasta. Ciekawostką jest, że ulica doczekała się nawet… własnego święta. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców, wjazd oraz drugie wejście powstanie od bardziej kameralnej ulicy Jaroszyka. Luna House to miejsce dla prawdziwych miłośników miejskiego stylu życia.

W rytmie miasta . . . 

W pobliżu znajduje się Galeria Warmińska i główna nitka linii tramwajowej. Ponadto, teren inwestycji otaczają setki mniejszych punktów handlowo-usługowych. Na przysłowiowe „wyciągnięcie ręki” dostępne są także przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, apteki oraz poczta. Wszystko to sprawia, że miejsce po prostu tętni życiem.

Pokaż więcej

Opis okolicy:

Lokalizacja to jednak nie wszystko. . . LUNA HOUSE, również ze względu na ograniczoną liczbę mieszkań (tylko 77!), będzie inwestycją realizowaną w standardzie PREMIUM. Co to oznacza? Szereg udogodnień. W projekcie przewidziano przestronne hole (w strefie wejścia do klatek schodowych), duże balkony wykończone gresem oraz podziemne i naziemne miejsca postojowe. Oryginalnym rozwiązaniem będą również półpodziemne (częściowo ukryte) śmietniki. Dodatkowym atutem będą nowoczesne rozwiązania teletechniczne, monitoring, wideodomofony oraz ogrodzenie nieruchomości, uniemożliwiające dostęp osób postronnych. W budynku LUNA HOUSE będzie tylko 77 mieszkań: dwu- i trzypokojowe z dużymi balkonami lub, w przypadku mieszkań parterowych, z ogródkami. Budynek z windą, garażem podziemnym, miejscami postojowymi, W pobliżu Przystanki autobusowe, tramwajowy, sklepu, szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia, dyskont spożywczy, galeria Warmińska.

Pokaż więcej

Lokalizacja