OVO Wrocław Wrocław, Krzyki, ul. Podwale

Wings Properties Sp. z o.o., ul. Rzeźnicza 32-33, 50-130 Wrocław

Lokalizacja: 50-414 Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 83

Cena: zapytaj dewolepera o cenę

Metraż: 120 - 196 m2

informacje o cenie: czynsz 77 zł/m2 netto + 10 zł/m2 opłat eksploatacyjnych

Termin realizacji: oddane do użytkowania

Stan realizacji: VI etap budowy: zakończenie budowy

Liczba ogłoszeń: 6

Opis inwestycji OVO Wrocław

Możliwość łączenia jednostek

WYNAJEM BIUR W OVO WROCŁAW

    Cena: czynsz 77

zł/m2 netto + 10 zł/m2 opłat eksploatacyjnych

•    Elastyczne powierzchnie: od 150 m2do 800 m2
•    Okres: 5 lat
•    Podziemny parking: 650 zł/mies.
•    Jakość OVO:
o    Usługi doradcze i wsparcie przy projektowaniu
o    Pełne wykończenie przestrzeni biurowych

Oszczędzaj czas – wszystko w jednym miejscu
•    24h lobby i concierge
•    Restauracje i kafejki
•    Catering i usługiHoteluDoubleTree by Hilton
•    Centrum konferencyjne i salabalowa

Stworzymy dla Ciebie idealną biurową przestrzeń

OVO Wrocław to prawdopodobnie najbardziej wielofunkcyjny budynek w Polsce. Przez „Gazetę Wyborczą” został uznany za najbardziej luksusowy, znacząco wyprzedzając inne polskie inwestycje.
•    Wyjątkowa architektura – bryła przypomina kroplę wody i nawiązuje do architektonicznego nurtu blobitektury. To projekt światowej pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture
•    Centrum miasta – OVO zlokalizowane jest w samym sercu nowoczesnego Wrocławia i znakomicie skomunikowane z innymi częściami miasta
•    Rozpoznawalność – architektura, lokalizacja i aura najbardziej wyczekiwanej inwestycji sprawia, że OVO Wrocław jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych budynków
Nowoczesne i ekskluzywne biura znajdują się na trzecim piętrze – to idealne położenie, które pozwala z łatwością korzystać ze wszystkich funkcjonalności i usług OVO. Dzięki temu zapewnia równowagę pomiędzy pracą i życiem. To oszczędność czasu i naturalny work-life balance.

OVO Offices to więcej niż typowe biura klasy A
•    24-godzinny dostęp do biura
•    reprezentacyjne lobby
•    podziemny parking
•    luksusowe usługi:
o    concierge
o    serwis cateringowy hotelowej restauracji
o    klub fitness z basenem i SPA
o    centrum konferencyjne
o    sala balowaStandard wykończenia

Biuro w OVO Wrocław w opcji wynajmu to produkt w pełni dopasowany do potrzeb Najemcy. Projekt lokalu obejmuje wydzielenie układu pomieszczeń zgodnie z propozycją aranżacyjną wraz z ich wykończeniem w standardzie dostępnym u dewelopera. W przypadku indywidualnych potrzeb funkcjonalnych i wykończeniowych Klienta, wymagany nowy układ pomieszczeń i aranżacja wnętrz zostaną sprawdzone pod kątem możliwości i kosztów wykonania oraz zaprojektowane zgodnie z życzeniem Klienta.

Wykończenie lokalu obejmuje wydzielenie ścian działowych w technologii suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, malowanych na biało. Wydzielone gabinety zamykane klasycznymi białymi drzwiami z pasem szkła mlecznego (model do wyboru). W newralgicznych miejscach zaproponowano ściany oraz drzwi w pełni przeszklone, aby umożliwić dostęp światła dziennego do wszystkich miejsc pracy. W części biurowej wykonany będzie sufit modułowy oraz podłoga podniesiona wykończona wykładziną i częściowo deską drewnianą.

W każdym z biur przewidziano węzeł higieniczno-sanitarny dla potrzeb pracowników. Zaprojektowano toalety: damską i męską, wykończone płytkami ceramicznymi, wyposażone w umywalki, miski ustępowe i pisuar. Umywalnie oddzielono od toalet ścianką systemową do WC. W lokalach wydzielono pomieszczenie socjalne, w którym umieścić można sprzęty kuchenne. Dla biura przewidziano przygotowanie ciepłej wody, w postaci podgrzewaczy podumywalkowych w łazienkach oraz przy planowanym zlewie w kuchni. W każdym pomieszczeniu wykonany będzie sufit z płyt g-k malowany na biało, oświetlenie typu Downlight oraz wentylacja wywiewna higieniczna. Pomieszczenia zamykane klasycznymi białymi, pełnymi drzwiami.

Przygotowany do użytkowania lokal, wyposażony będzie w kompletą instalację elektryczną i teletechniczną. Dla każdego pracownika przewidziany jest zestaw gniazd wtykowych oraz internetowych. W części biurowej wykonano oświetleniem typu Kwadro Led lub Raster. W strefie wejścia zlokalizowano miejsce dla recepcji z oświetleniem dekoracyjnym. Każdy lokal wyposażono instalację videodomofonową.

W części biur zaproponowano dodatkowo pomieszczenie konferencyjne z możliwością wykonania dodatkowego podejścia okablowania HDMI i VGA pod planowany telewizor lub rzutnik.

Wszystkie miejsca pracy: gabinety, open space, recepcja, sala konferencyjna, będą w pełni wentylowane i klimatyzowane, ze sterowaniem indywidualnym w każdym z pomieszczeń. Pod oknami otwieranymi umieszczone będą białe, klasyczne grzejniki płytowe.

Dodatkowe elementy, wykraczające poza proponowane rozwiązania, mogą zostać wykonane na życzenie klienta, po uprzedniej weryfikacji i kalkulacji Wynajmującego. Wyposażenie meblowe, RTV i AGD w zakresie Najemcy.

Deweloper

Wings Properties Sp. z o.o.

Wings Properties Sp. z o.o., ul. Rzeźnicza 32-33, 50-130 Wrocław

Opis okolicy OVO Wrocław

Centrum miasta – OVO zlokalizowane jest w samym sercu nowoczesnego Wrocławia i znakomicie skomunikowane z innymi częściami miasta

Kontakt w sprawie inwestycji OVO Wrocław:

WINGS PROPERTIES SP. Z O.O.
UL. PODWALE 83, III PIĘTRO
50-414 WROCŁAW
tel: (+48) 71 302 57 10
fax: (+48) 71 302 57 61

Wysyłając zapytanie akceptuję
regulamin serwisu.

Link do inwestycjilokale komercyjne w inwestycji OVO Wrocław

IdOfertaRodzaj nieruchomościLiczba pokoiMetrażCenaPlan mieszkania
OF28 Szczegóły lokal komercyjny 1120 m2 kontakt u dewelopera Podgląd
OF23 Szczegóły lokal komercyjny 1153 m2 kontakt u dewelopera Podgląd
OF26 Szczegóły lokal komercyjny 1153 m2 kontakt u dewelopera Podgląd
OF22 Szczegóły lokal komercyjny 1152 m2 kontakt u dewelopera Podgląd
OF21 Szczegóły lokal komercyjny 1196 m2 kontakt u dewelopera Podgląd
OF24 Szczegóły lokal komercyjny 1154 m2 kontakt u dewelopera Podgląd