Znajdziemy za Ciebie

  Nowość! Kolekcje grafik dla polskiego rynku nieruchomości. Przejdź do sklepu >>>

JODŁOWA II Inwestycja

Oława, Jodłowa

237 680,00 - 430 960,00 PLN

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie 1 inwestycji JODŁOWA II - Oława Jodłowa
  • Ceny 237 680,00 - 430 960,00 PLN
  • Metraż 29.71 - 53.87 m2
  • Termin realizacji 30.06.2024r.

Opis inwestycji:

Osiedle przy ulicy Jodłowej w Oławie to nowoczesne mieszkania, stworzone z myślą o bezpiecznej i komfortowej przyszłości dla Ciebie i Twojej Rodziny!

To osiedle stworzone zarówno dla osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Zaprojektowane zostało z myślą o klientach poszukujących mieszkań w miłej i sympatycznej okolicy, ale równocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo- rekreacyjnych.

Starannie zaprojektowane nowe przestrzenie dają możliwość indywidualnej aranżacji oraz zapewniają komfort i wygodę.

Funkcjonalny układ przestronnych i słonecznych mieszkań z ogródkami, tarasami lub balkonami do wyboru, dobra lokalizacja oraz nowoczesna architektura to gwarancja wygody dla przyszłych klientów.

Obecnie rozpoczynamy realizację II etapu inwestycji tj. budowę budynku C, w którym zaprojektowano 48 nowych mieszkań o powierzchni od 29mkw do 53mkw oraz 9 indywidualnych, jednostanowiskowych garaży, a także komórki lokatorskie. Budynek będzie posiadał 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie będzie posiadał kondygnacji podziemnej. Wyposażony zostanie w windy. Na zewnątrz budynku znajdować się będą parkingi z naziemnymi miejscami postojowymi oraz plac zabaw dla dzieci.

Pokaż więcej

Lokalizacja