Jasień Bulwary Gdańsk, Jasień, ul. Kartuska

Grupa Inwestycyjna Hossa SA, ul. Władysława IV, 81-395 Gdynia

Lokalizacja: Gdańsk, Jasień, ul. Kartuska

Cena: od 241 478 zł do 331 848 zł

Metraż: 43 - 62 m2

Liczba pokoi: 2 - 3

Termin realizacji: I i IV kw. 2018

Liczba ogłoszeń: 4

Opis inwestycji Jasień Bulwary

JASIEŃ BULWARY

Jasień Bulwary to całkowicie nowe osiedle, które powstaje w doskonale rozwiniętej dzielnicy Jasień. To interesująca propozycja zamieszkania, oferująca wysoki standard życia w otoczeniu zieleni, terenów rekreacji z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury i, co bardzo istotne przy zakupie pierwszego mieszkania - w atrakcyjnej cenie.

Bulwary znajdują się niespełna 10 minut od centrum. Doskonałe skomunikowanie zapewnia osiedlu istniejąca infrastruktura drogowa: ul. Kartuska, trasa W-Z i obwodnica Trójmiasta. Autobusy miejskie sprawnie łączą lokalizację z Wrzeszczem i Śródmieściem. Wygodną komunikację zapewnia też Pomorska Kolej Metropolitalna, której najbliższy przystanek Kiełpinek znajduje się w odległości zaledwie kilku minut od osiedla.

Kaskadowe posadowienie budynków na terenie schodzącym w kierunku Jeziora Jasień zapewni widokowość i doskonałe nasłonecznienie mieszkań. Kameralna i nowoczesna architektura Bulwarów otulona zielenią skwerów idealnie wpasuje się w krajobraz otaczający Jasień Bulwary.

Na skraju osiedla, wzdłuż biegnącego w sąsiedztwie Potoku Siedleckiego, zaplanowana została strefa rekreacyjna. Zaaranżowana w formie bulwaru, od którego osiedle wzięło swoją nazwę, będzie miejscem idealnym do spacerów i aktywnej rekreacji. Przy utwardzonym trakcie pieszo-rowerowym zaplanowano lokalizację urządzeń fitness oraz placów zabaw dla dzieci.


KAMERALNE BUDYNKI

Zabudowę osiedla tworzyć będą kameralne, jednoklatkowe budynki, trzy- i czteropiętrowe. Ich nowoczesna architektura zaprojektowana w jasnej kolorystyce, otulona zielenią skwerów harmonijnie wpasuje się w otaczający krajobraz.


DOSKONAŁA EKSPOZYCJA MIESZKAŃ

Osiedle jest malowniczo położone na terenie nachylonym w kierunku Jeziora Jasień. Kaskadowe posadowienie budynków zapewni widokowość i doskonałe nasłonecznienie mieszkań. Ponadstandardowe przeszklenia okien i duże witryny pozwolą w pełni czerpać z walorów położenia.


WYJĄTKOWA STREFA REKREACJI

Wzdłuż biegnącego w sąsiedztwie Potoku Siedleckiego, zaplanowana została strefa rekreacyjna w formie malowniczego bulwaru, otoczonego zielenią nawiązującą do naturalnego krajobrazu okolicy jeziora. Przy utwardzonym trakcie pieszo-rowerowym, idealnym do spacerów i joggingu, zaplanowano lokalizację urządzeń fitness oraz dwóch placów zabaw dla dzieci.


REPREZENTACYJNY PLAC MIEJSKI

Do osiedla prowadzić będzie oświetlona aleja drzew z bramą wjazdową. Strefę reprezentacyjną zaprojektowano w formie miejskiego placu, który z obydwu stron domkną pierzeje usługowe podkreślone szlachetnymi materiałami elewacyjnymi i oryginalną małą architekturą. Przewidziane na osiedlu usługi i sklepy zapewnią mieszkańcom wygodny dostęp do codziennych sprawunków.

Deweloper

Grupa Inwestycyjna Hossa SA

Grupa Inwestycyjna Hossa SA, ul. Władysława IV, 81-395 Gdynia

Grupa Inwestycyjna Hossa jest firmą deweloperską, działającą od ponad 20 lat w branży nieruchomości. Realizacja ponad 4000 mieszkań w kilkudziesięciu osiedlach mieszkaniowych, wybudowanie blisko 530 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, handlowej i mieszkaniowej, oraz przede wszystkim - tysiące zadowolonych Klientów, zadecydowały o uznaniu naszej marki za dewelopera numer 1 w Trójmieście. Działamy na wielu płaszczyznach związanych z rynkiem nieruchomości, zapewniając pełną obsługę procesu deweloperskiego. Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Liczne nagrody i certyfikaty to dowody na słuszność obranego przez nas kierunku. Doświadczenie zespołu, znajomość rynku, know-how firmy czynią Grupę Inwestycyjną Hossa kompetentnym i solidnym partnerem w dziedzinie programowania, realizacji i eksploatacji nieruchomości.

Opis okolicy Jasień Bulwary

Jasień Bulwary znajdują się niespełna 10 minut od centrum miasta. Doskonałe skomunikowanie zapewnia osiedlu istniejaca infrastruktura drogowa: ul. Kartuska, trasa W-Z i obwodnica Trójmiasta. Autobusy miejskie sprawnie łaczą lokalizację z Wrzeszczem i Śródmieściem. Wygodna komunikacje zapewnia też PKM, której najbliższy przystanek Kiełpinek, znajduje się w odległosci zaledwie kilkuminut od osiedla.Rowerem

5 min - Pozytywna Szkoła Podstawowa w Kokoszkach

7 min - Przystanek PKM Kiełpinek

10 min - Teren Rekreacyjny przy zbiorniku retencyjnym „Kiełpinek”Samochodem

2 min - Centrum Handlowo-Usługowe CH Auchan, Leroy Merlin i Decathlon

3 min - Przychodnia Lekarska Jasień

5 min - 4 przedszkola publiczne, 6 przedszkoli niepublicznych i żłobków

5 min- Szkoła Podstawowa Nr 85 i Gimnazjum Nr 48 w JasieniuPKM-ką

10 min - Śródmieście

15 min - WrzeszczKontakt w sprawie inwestycji Jasień Bulwary:

Wysyłając zapytanie akceptuję
regulamin serwisu.

Link do inwestycjimieszkania w inwestycji Jasień Bulwary

IdOfertaStatusRodzajPokojeMetrażCenaPlan mieszkania
12/3 Szczegóływ sprzedaży mieszkanie 357 m2 279 567 zł
11/18 Szczegóływ sprzedaży mieszkanie 361,96 m2 331 848 zł Podgląd
10/5 Szczegóływ sprzedaży mieszkanie 242,87 m2 241 478 zł Podgląd
10/4 Szczegóływ sprzedaży mieszkanie 243,69 m2 246 525 zł Podgląd