Zielona Park (Interium Investmen) Inwestycja

Gdańsk, Łostowice, Darżlubska

899 000,00 - 964 500,00 PLN

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie 1 inwestycji Zielona Park - Gdańsk Darżlubska
Zdjęcie 2 inwestycji Zielona Park - Gdańsk Darżlubska
Zdjęcie 3 inwestycji Zielona Park - Gdańsk Darżlubska
  • Ceny 899 000,00 - 964 500,00 PLN
  • Metraż 153.08 - 153.08 m2
  • Termin realizacji 31.12.2019r.

Opis inwestycji:

Inwestycja Zielona Park będzie się składać z dziewięciu budynków w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie powstaną trzy budynki, a w każdym z nich dwa przestronne mieszkania o powierzchni ponad 150 m² - takie rozwiązanie gwarantuje poczucie prywatności i pełną swobodę zamieszkania. Każdy z budynków będzie liczył dwie kondygnacje naziemne, prywatny ogródek oraz garaż zapewniający komfortowe parkowanie.

Prosta forma i geometryczne kształty budynków przywodzą na myśl styl skandynawski, który został dopasowany do natułanego otoczenia inwestycji. 

Termin odbioru mieszkań w ramach I etapu planowany jest na koniec 2020 roku.

 

MIESZKANIA

W ramach I etapu inwestycji Zielona Park powstanie sześć, pięciopokojowych mieszkań o metrażach 153,08 m². Do każdego lokalu będzie przynależeć duży ogród o powierzchni nawet do 772 m² oraz prawie 10 metrowa loggia.

Dużym atutem będą dodatkowe, ponad 70 metrowe powierzchnie na poddaszu, które będzie można dowolnie zaaranżować i dostosować do własnych potrzeb.

Zaproponowane rozwiązania architektoniczne i funkcjonalny układ pomieszczeń, sprawią, że przyszli mieszkańcy z łatwością będą mogli urządzić swoje wymarzone „M”.

Każdy z budynków będzie miał ekspozycję na trzy strony świata. Ułożenie budynków zostało zaplanowane tak, by zapewnić jak największy dostęp światła naturalnego. Części dzienne, czyli salon z aneksem kuchennym, będą miały okna od strony południowej, dzięki czemu, wnętrza będą rozświetlone przez cały dzień – od wschodu do zachodu.

LOKALIZACJA

Zielona Park, jak sama nazwa wskazuje, zlokalizowana jest w okolicy licznych terenów zielonych. W pobliżu znajdują się także dwa zbiorniki wodne – „Wielkopolska” i Świętokrzyska II”. Takie zagospodarowanie otoczenia, sprawia, że jest to doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu  –biegania, spacerów, czy jazdy na rowerze. W pobliżu inwestycji znajduje się także plac zabaw dla dzieci oraz plenerowa siłownia.

Inwestycja Zielona Park położona jest przy ul. Darżlubskiej w dzielnicy Gdańsk Łostowice. Osiedle leży nieopodal ul. Świętokrzyskiej, która prowadzi bezpośrednio  do al. Havla (jednej z głównych arterii Ujeściska) oraz Obwodnicy Trójmiasta – zaledwie 7 min. jazdy autem. Mieszkańcy Zielona Park będą mieli również dogodne połączenie z centrum Gdańska – również komunikacją miejską. Dojazd samochodem do Śródmieścia, Dworca Głównego, czy centrum handlowego Forum Gdańsk, zajmie zaledwie kwadrans. W odległości 300 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy „Liliowa”, z którego można dojechać do centrum miasta.

Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Łostowice, oferuje mieszkańcom pełny dostęp do punktów handlowo-usługowych, w tym supermarketów, restauracji, przedszkoli, szkoły podstawowej, przychodni czy poczty.

Inwestycja Zielona Park jest skierowana głównie do osób, które chcą mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym połączeniem do całego Trójmiasta.

 Pokaż więcej

Lokalizacja