Altoria Apartamenty Gdynia, Mały Kack

Grupa Inwestycyjna Hossa SA, ul. Władysława IV, 81-395 Gdynia

Lokalizacja: Gdynia, Mały Kack

Cena: zapytaj dewolepera o cenę

Metraż: 76 - 77 m2

Liczba pokoi: 3

Termin realizacji: gotowe do odbioru, IV kw.2017, I kw.2018

Liczba ogłoszeń: 2

Opis inwestycji Altoria Apartamenty

ALTORIA APARTAMENTY - GDYNIA UL. STRZELCÓW

U zielonych bram Sopotu 
Altorię otacza zieleń lasu, cisza i spokój. Położona na słonecznym wzgórzu, z którego rozpościera się malowniczy widok na panoramę miasta i zatokę, z dala od zgiełku miasta, pozwala cieszyć się kameralnością oraz walorami miejskiego życia. Stąd już tylko krok dzieli Cię od urokliwych zakątków Sopotu, słonecznej plaży Orłowa i śródmieścia Gdyni.

Z największym ogrodem ZEN
Dziedziniec Altorii tworzy bezpieczną, prywatną przestrzeń dostępną tylko dla mieszkańców. Jego przestronne wnętrze emanuje spokojem i urzeka pięknem oryginalnie uformowanej zieleni. Jest jak dodatkowy pokój umiejscowiony na zewnątrz, przenikający się z wnętrzem Twojego mieszkania. Zawsze znajdziesz w nim upragnioną chwilę wytchnienia.

Naturalne piękno
Apartamentową zabudowę Altorii tworzą kameralne budynki harmonijnie wkomponowane w otoczenie i połączone wnętrzem zielonego dziedzińca. Dzięki jasnej kolorystyce elewacji, szlachetnym materiałom wykończeniowym oraz taflom szkła skąpanego w zieleni dziedzińca odnajdziesz w architekturze Altorii lekkość i dyskretną elegancję. 

Prywatny fitness 
Wewnętrzna równowaga pozwala cieszyć się pełnią życia. Dla jej zachowania potrzebna jest dbałość zarówno o ducha, jak i ciało. Wychodząc tym potrzebom naprzeciw na terenie Altorii znajduje się prywatna sala fitness wyposażona w różnorodne urządzenia do treningu. Tutaj zrelaksujesz się podczas ćwiczeń, dodasz sobie energii i zapewnisz świetną formę.

Deweloper

Grupa Inwestycyjna Hossa SA

Grupa Inwestycyjna Hossa SA, ul. Władysława IV, 81-395 Gdynia

Grupa Inwestycyjna Hossa jest firmą deweloperską, działającą od ponad 20 lat w branży nieruchomości. Realizacja ponad 4000 mieszkań w kilkudziesięciu osiedlach mieszkaniowych, wybudowanie blisko 530 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, handlowej i mieszkaniowej, oraz przede wszystkim - tysiące zadowolonych Klientów, zadecydowały o uznaniu naszej marki za dewelopera numer 1 w Trójmieście. Działamy na wielu płaszczyznach związanych z rynkiem nieruchomości, zapewniając pełną obsługę procesu deweloperskiego. Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Liczne nagrody i certyfikaty to dowody na słuszność obranego przez nas kierunku. Doświadczenie zespołu, znajomość rynku, know-how firmy czynią Grupę Inwestycyjną Hossa kompetentnym i solidnym partnerem w dziedzinie programowania, realizacji i eksploatacji nieruchomości.

Opis okolicy Altoria Apartamenty

Altoria położona jest na słonecznym wzgórzu, w spokojnej dzielnicy graniczącej z Sopotem o rezydencjonalno-apartamentowym charakterze.W jej bezpośrednim sąsiedztwie leżą rozległe tereny rekreacyjne Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Szybko i komfortowo można dojechać stąd do śródmieścia Gdyni, Sopotu czy na plażęPieszo:

– Przystanek PKM Karwiny 5min

– Fitness, tereny rekreacyjne 5min

- Przedszkole 10min

Samochodem:

– Centrum Gdyni 5min

– Centrum handlowe, basen, szkoła podstawowa i gimnazjum 5min

- Obwodnica Trójmiasta 6min

– Sopot 9min

– Lotnisko 15min

Kontakt w sprawie inwestycji Altoria Apartamenty:

GDYNIA CENTRUM
81-395, ul. Władysława IV 43
godz. otwarcia: pon.-pt. 9-18.30
sob. 9.00-14.00

Karola Paliwoda
kom. 501 130 503, tel. 58 785 11 13
e-mail: k.paliwoda@hossa.gda.pl

Zdzisław Pisarek
kom. 508 129 980, tel. 58 785 11 16
e-mail: z.pisarek@hossa.gda.pl

Wysyłając zapytanie akceptuję
regulamin serwisu.

Link do inwestycjimieszkania w inwestycji Altoria Apartamenty

IdOfertaStatusRodzajPokojeMetrażCenaPlan mieszkania
22B/8 Szczegóływ sprzedaży mieszkanie 375,69 m2 kontakt u dewelopera Podgląd
20/34 Szczegóływ sprzedaży mieszkanie 376,74 m2 kontakt u dewelopera Podgląd