1 150 000 PLN
7 566 zł/m²
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia - Bruzdowa
  • Powierzchnia 152.00m²
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2018

Cicha Dolina - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY INWESTYCJI 29.02.2020 w godzinach 11.00 - 15.00
 Cicha Dolina to przytulne i kameralne osiedle zapewniające komfortowe warunki zamieszkania.

Tworzyć je będzie zespół 58 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Każdy segment to dom o dwóch kondygnacjach z garażem o łącznej powierzchni ok. 150 m2, na działce, której powierzchnia wynosi od 209 do 498 m2. Przed każdym z nich przewidziano dodatkowo jedno lub dwa miejsca postojowe na podjeździe.

Każdy z segmentów posiada dodatkowo strych o powierzchni 50m2, który można łatwo zaadoptować na sypialnie lub pomieszczenia użytkowe w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Segmenty posiadają indywidualne oświetlenie podjazdu i chodnika.

Ściany parteru są pokryte ceramicznymi płytkami elewacyjnymi w naturalnym kolorze, zaś ściany piętra pokrywa tynk silikatowy. Dwuspadowy dach pokryto ceramiczną dachówką w kolorze czerwonym. Całości dopełniają wysokiej jakości drewniane okna z trzyszybowe oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe. Drzwi garażowe ocieplone i otwierane automatycznie (sterowane pilotem).

Do ogródka prowadzą szerokie drzwi tarasowe. Na całym terenie zasiano trawę. Konstrukcja budynków zapewnia wysoką energooszczędność, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.


Strona inwestycji

Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez Emmerson nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, Emmerson nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: DS-310614
  • Numer ogłoszenia w szybko.pl: 12938804
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4

Lokalizacja:

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów, Bruzdowa

Zobacz także inne ogłoszenia:

12938804/pT/2/oT/2/