Karta Bezpieczeństwa COVID-19 Z Pośrednikiem bezpieczniej! Karta Bezpieczeństwa COVID-19 dla rynku nieruchomości. Poznaj szczegóły >>>

Lokal komercyjny zakład przemysłowy, warsztat ARCHIWALNA

Zabrze (Śląskie)
11 382 PLN
9 zł/m²
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 1200.00m²

Zakład przemysłowy, warsztat - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:


Hala produkcyjno - magazynowa o wymiarach 62x18m. Wysokość w szczycie 9m, wysokość użytkowa 6m. Dach obustronnie spadzisty. Trzy bramy wjazdowe: 4x3,5m i dwie 3x3m. Hala nieogrzewana. Wydzielone pomieszczenia socjalno-biurowe o pow. ok 80 m2 wraz z węzłem sanitarnym. Posadzka niepyląca z możliwością ustawienia regałów z ostatnią półką na wysokości ok 4,5-4,7m. W sąsiedztwie inne firmy produkcyjno-handlowo-magazynowe. Całość ogrodzona. Dogodna lokalizacja - ok 1,5-2km od węzła DK88/A1. Obiekt w pełni nadający się na działalność produkcyjno-magazynową.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jolanta Guc-Filipkowska (licencja nr: 3717)

--------------------------

Dane oferty i opis zawarte na stronie internetowej sporządzane są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, mogą podlegać aktualizacji i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Nasza usługa obejmuje bezpłatną obsługę prawną i pomoc niezależnego doradcy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej na rynku.
Gwarantujemy jakość usług zgodną ze standardami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem bielsko- częstochowsko- katowickiego stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami oraz polskiej federacji rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Jolanta Guc-Filipkowska licencja nr 3717Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: JGF-HW-598
  • Numer ogłoszenia w szybko.pl: 13146033
  • Data publikacji: 8 kwietnia 2021 16:51 (12 dni temu)

Lokalizacja:

Śląskie, Zabrze

Zobacz także inne ogłoszenia:

13146033/pT/1/oT/1/