Karta Bezpieczeństwa COVID-19 Z Pośrednikiem bezpieczniej! Karta Bezpieczeństwa COVID-19 dla rynku nieruchomości. Poznaj szczegóły >>>

Lokal komercyjny pawilon na sprzedaż

Jarosław, ul. Władysława Reymonta (Podkarpackie)
399 000 PLN
1 735 zł/m²
Premium
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia - ul. Władysława Reymonta
Zdjęcie ogłoszenia - ul. Władysława Reymonta
  • Powierzchnia 230.00m²

Lokal handlowo - usługowy przy ul. Reymonta

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Sprzedam lokal handlowy w Jarosławiu przy ul. Reymonta o powierzchni całkowitej około 230 m2 - w tym użytkowej ok 190m2.


Lokal położony jest na działce o powierzchni ok 1,5 ar. Ma 3 poziomy (piwnica, parter i piętro - poddasze) i w jego skład wchodzi:
- część magazynowa - 70 m2 pow. użytkowej
- część sprzedażowa - 70 m2 pow. użytkowej
- powierzchnia biurowa - 50 m2 pow. użytkowej.

Dodatkowo przy lokalu jest również zadaszone i zamknięte bramą miejsce garażowe, które może służyć do rozładunku towaru lub jako dodatkowy magazyn. Miejsce to mogłoby być również zabudowane i posłużyć do wydzielenia kolejnego lokalu dwupoziomowego lub też do wybudowania niezależnych schodów na poddasze. Po wykonaniu dodatkowych schodów na poddasze, mogłoby ono być niezależne wynajmowane jako powierzchnia biurowa lub przekształcone w mieszkanie.

Do lokalu przynależy również kanał teletechniczny, który ciągnie się do niego aż od pawilonu przy os. Kalinki (początek ul. Poniatowskiego) - długość około 500m. Od kilkunastu lat jest podnajmowany i stanowi stałe źródło niewielkiego przychodu.

Dodatkowe miejsca parkingowe np. dla klientów, dostępne są po drugiej strony ulicy oraz naprzeciw bursy.

Lokal położony w promieniu 700 m od rynku i od stacji PKP. W pobliżu cukiernia, sklep medyczny, bursa szkolna, osiedla. Lokal położony jest na szlaku komunikacyjnym z osiedli i bloków przy ul. Reymonta, Legionów, Zielińskiego do centrum miasta oraz przy szlaku ze stacji PKS/PKP do szkół średnich. Jest idealny na działalność bankową, usługową, sklep internetowy.

Aktualnie jest tam prowadzony sklep z częściami do samochodów ciężarowych. Istnieje również możliwość zakupu lokalu jako całość przedsiębiorstwa (tj. z towarem, wyposażeniem, nazwą).

Zapraszam do oglądania i negocjacji. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w szybko.pl: 14231651
  • Dostępna od: 2021-02-18
  • Parking: miejsce postojowe, na ulicy, na podwórku
  • Stan: Ogrzewanie (gazowe własne)
  • Wyposażenie: gaz, internet, kanalizacja, prąd, telefon, woda, centralne ogrzewanie, garaż, ogrzewanie własne, sieć komputerowa
Właściciel oferty podpisał Kartę Bezpieczeństwa COVID-19. Dowiedz się więcej >

Lokalizacja:

Podkarpackie, Jarosław, ul. Władysława Reymonta , 37-500

Zobacz także inne ogłoszenia:

14231651/pT/1/oT/#/