Działka budowlana na sprzedaż

Klepacze, Kolejowa (Podlaskie)
850 000 PLN
121 zł/m²
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia - Kolejowa
Zdjęcie ogłoszenia - Kolejowa
Zdjęcie ogłoszenia - Kolejowa
  • Powierzchnia 7016.00m²

Tylko u nas! Działka inwestycyjna z potencjałem

Poszukujesz działki z potencjałem na dobrą inwestycję? Chcesz odpowiednio ulokować swój kapitał? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!


Polecam do sprzedaży nieruchomość zabudowaną położoną we wsi Klepacze gm. Choroszcz, w odległości zaledwie 1,5 km od granic Białegostoku.
Działka wyposażona jest w niezbędne media (Prąd, woda, kanalizacja). W najbliższym czasie zostanie przyłączony także gaz.

Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego to w większości MN - czyli zabudowa jednorodzinna (na działce znajduje się też niewielki obszar rolny z zakazem zabudowy). Na posesji jest możliwość wybudowania zarówno domów jednorodzinnych, jak i bliźniaków, czy też szeregówek.  Niewątpliwie głównym atutem tej nieruchomości jest jej powierzchnia (7016 m2). Istnieje także możliwość podzielenia jej na mniejsze działki, co za tym idzie, jest to idealna inwestycja pod budowę domów jednorodzinnych. Pomocny będzie tu również fakt, iż dostęp do posesji możliwy jest z dwóch oddzielnych dróg. Główny wjazd znajduje się od strony drogi asfaltowej.

Na dołączonym rysunku wstępny podział nieruchomości zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, możliwość budowy 10 domów w zabudowie szeregowej i 2 bliźniaków

Na działce znajdują się zabudowania : dom drewniany oraz pomieszczenia gospodarcze stodoła murowana i letnia kuchnia ,

Tylną granicę działki wyznacza przepływająca przez wieś rzeka Horodnianka, co również można uznać za walor tej nieruchomości. Nadaje to wyjątkowy charakter naszej parceli.
 
Odległości:
Sklep: 1,5 km
Szkoła podstawowa: 3,8 km
Komunikacja miejska: 800 m
 
Nie zwlekaj i umów się na prezentację już dziś!
 
Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: HF548284
  • Numer ogłoszenia w szybko.pl: 13423613
Pośrednik nieruchomości Andrzej Kazberuk wystawiający to ogłoszenie posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - Sprawdź co to oznacza dla kupującego?
Rejestr licencji PFRN - Zobacz >

Wirtualna wizyta

Lokalizacja:

Podlaskie, Klepacze, Kolejowa

Zobacz także inne ogłoszenia:

13423613/pT/2/oT/1/