Dom wolnostojący na sprzedaż

Nowy Tomyśl (Wielkopolskie)
2 900 000 PLN
8 286 zł/m²
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 350.00m²
  • Pokoje 8
  • Łazienki 3
  • Rok budowy 2009

Dom wolnostojący

Okazały rodzinny dom w typie śródziemnomorskiej rezydencji (stylistyka inspirowana architekturą Toskanii) z symetrycznie rozmieszczonymi na elewacji oknami i jasnymi pokojami. Dom ma 5 sypialni (jedna jest użytkowana jako gabinet), 2 salony, 4 łazienki oraz dużą strefę sportowo-rekreacyjną na poddaszu. Wykonany w nowoczesnej technologii, z materiałów najwyższej jakości.

::LOKALIZACJA::
Ustronna i zaciszna, doskonała dla osób ceniących sobie spokój. Posesja graniczy z obszarem chronionym: Zespołem Przyrodniczo-Krajobrazowym Glińskie Góry. Do centrum Nowego Tomyśla jest niespełna 3 km (szkoły, przedszkola, sklepy, markety, usługi, dworzec PKP), do drogi asfaltowej jest 300 m drogą leśną (w tej odległości znajduje się restauracja i stacja benzynowa ze sklepem 24h).

::KOMUNIKACJA::
3,5 km od węzła autostrady A2 Nowy Tomyśl (stąd 30 min autostradą do Poznania), dworzec kolejowy w mieście (komfortowy dojazd do Poznania, stanowiący przystanek pociągów IC na trasie Warszawa - Berlin).

::DZIAŁKA::
Na blisko 2-hektarowej działce - w całości ogrodzonej i starannie rozplanowanej - liczne zakątki zarówno z urządzoną, jak i z naturalną zielenią, duży trawnik, a także osobna piwniczka na przetwory i wino oraz reprezentacyjny podjazd ze szpalerem lipowym i fontanną. Działka jest obsadzona dookoła gęstym pasem drzew i krzewów zapewniającym prywatność, a od drogi leśnej odgrodzona murem.

::ROZKŁAD POMIESZCZEŃ::
Wysokość pomieszczeń parteru to 3 m (znajduje się tu strefa dzienna z kuchnią, gabinet i łazienka, pomieszczenie gospodarcze),
wysokość piętra 2,85 m (mieszczą się tu 4 sypialnie, 2 łazienki i pralnia), na poddaszu urządzona jest strefa sportowo-rekreacyjna z łazienką i miejscem na saunę.

::TECHNOLOGIA::
Dom jest zbudowany z materiałów najwyższej jakości m.in.: mury trójwarstwowe, z ceramiki poryzowanej ocieplonej wełną mineralną, dach pokryty dachówką ceramiczną karpiówką, tarasy oraz strefa wejścia z kostki i cegły klinkierowej.

Poza standardowymi instalacjami (piec kondensacyjny CO/CWU), dom jest wyposażony w: wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, odkurzacz centralny, instalację solarną do ogrzewania CWU, ogrzewanie podłogowe - w pomieszczeniach łazienkowych, kuchni i hallu, a także dekoracyjny kominek na drewno z kamienną obudową. Poczucie bezpieczeństwa zapewnia instalacja alarmowa z monitoringiem, rolety zewnętrzne we wszystkich oknach, system kamer oraz wideodomofony na wszystkich piętrach;

Podłogi (poza hallem, kuchnią i łazienkami) wykończono parkietem dębowym (o grubości 22 mm), na piętro i poddasze prowadzą dębowe schody, zastosowano też najwyższej jakości stolarkę drewnianą okienną i drzwiową.

Prezentacja oferty dla osób zainteresowanych możliwa za kilkudniowym wyprzedzeniem. Pełna dokumentacja zdjęciowa oferty dostępna w biurze.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 236/3642/ODS
  • Numer ogłoszenia w szybko.pl: 13315047
  • Liczba łazienek: 3
  • Liczba pokoi: 8
  • Stan: gazowe

Lokalizacja:

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl

Zobacz także inne ogłoszenia:

13315047/pT/4/oT/9/