Dom bliźniak ARCHIWALNA

Banino (Pomorskie)
590 000 PLN
3 278 zł/m²
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 180.00m²
  • Pokoje 6
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2019

SMART System - duży, nowy bliźniak Banino Dąbrowa - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:

Zakup zwolniony z opłaty PCC. Dom w trakcie prac wykończeniowych.

Dom usytuowany na działce o pow. 500m2.
Duży, imponujący dom jednorodzinny - willa Julia - w zabudowie bliźniaczej budowany w technologii tradycyjnej. Dom z pustaka, dach dachówka betonowa, ocieplony, z opaską odprowadzającą wody opadowe do zbiornika wyrównawczego, działka wyrównana, z położoną kostką dookoła domu oraz tarasem od strony ogrodu. Ogrodzony z trzech stron ze swobodnym dostępem od frontu.

Styl wykończenia zewnętrznego to nowoczesna kompozycja stonowanych tynków, efektownych przeszkleń i interesujących detali architektonicznych. Bryłę willi wieńczy czterospadowy dach, pokryty antracytową dachówką, która idealnie współgra z kolorystyką stolarki.
W strefie dziennej domu, w której mieszkańcy spędzają najwięcej czasu, mieści się komfortowy salon z kominkiem, duża jadalnia z przesuwnym otwarciem na częściowo zadaszony taras oraz jasna, funkcjonalna kuchnia z wysoką zabudową i obszernymi blatami do pracy. Program parteru dopełnia pokój gościnny, łazienka z prysznicem, kotłownia, hol oraz garaż.

Dzięki pełnej wysokości drugiej kondygnacji, bez skosów, zlokalizowana tam strefa nocna jest bardzo ustawna i komfortowa w użytkowaniu. Wśród zaprojektowanych na piętrze czterech sypialni znajduje się duży pokój rodziców, przy którym przewidziano pojemną garderobę.
Piętro dopełniają łazienka i hol. Dom wyróżnia pełnowymiarowa powierzchnia pokoi na poddaszu, natomiast następna kondygnacja o pełnej wysokości jest jedną dużą powierzchnią, którą można zaadaptować na duże mieszkanie.
Dom wyposażony w system zdalnego zarządzania nieruchomością SMART HOUSE. Położone wszystkie instalacje: elektryczna, hydrauliczna, telewizyjna, alarmowa, ogrzewanie na piec gazowy dwufunkcyjny, podłogowe w całym domu.

Dom trochę inny niż wszystkie, na uwagę zasługuje fakt, że projekt nie ma skosów na piętrze, wszystkie pomieszczenia mają pełną powierzchnię użytkową czyniąc przestrzeń bardzo przestronną i ustawą.

Obsługa wszystkich transakcji zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją państwową. Zapewniamy rzetelne i kompleksowe doradztwo oraz pomoc formalnoprawną na każdym etapie transakcji. Zapewniamy także profesjonalną pomoc w zakresie finansowania zakupu nieruchomości.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 743733
  • Numer ogłoszenia w szybko.pl: 13518106
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 6
Pośrednik nieruchomości Anna Administrator wystawiający to ogłoszenie posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - Sprawdź co to oznacza dla kupującego?
Rejestr licencji PFRN - Zobacz >
Pośrednik Anna Administrator należy do lokalnego stowarzyszenia zawodowego - Sprawdź co to oznacza dla kupującego?
Stowarzyszenie Pomorskie SPON - Zobacz >

Lokalizacja:

Pomorskie, Banino

Zobacz także inne ogłoszenia:

13518106/pT/2/oT/1/