Karta Bezpieczeństwa COVID-19 Z Pośrednikiem bezpieczniej! Karta Bezpieczeństwa COVID-19 dla rynku nieruchomości. Poznaj szczegóły >>>

Szybko.pl - Legenda oznaczeń

 
 • Agent posiada licencję PFRN (Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości)

  PFRN
  Jak bezpiecznie i szybko wybrać idealną nieruchomość na sprzedaż? Co może zaważyć na Twojej decyzji, gdy wszystkie ogłoszenia w serwisach internetowych są do siebie podobne? Postanowiliśmy ułatwić Ci poszukiwania, wprowadzając wyjątkowe oznaczenia.

  Serwis Szybko.pl wyróżnia ogłoszenia znaczkami i czuwającym nad nimi agentom.

  Odznaka AGENT POSIADA LICENCJĘ PFRN

  Informuje o tym, że ogłoszenie znajduje się w ofercie agencji, która należy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - organizacji zawodowej, która zrzesza licencjonowanych pośredników oraz gwarantuje kontrolę przestrzegania standardów, by zapewnić najlepszą jakość świadczonych usług.

  Licencjonowany pośrednik PFRN:
  • to profesjonalista, który stale podnosi swoje kwalifikacje,
  • przeszedł Kurs Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, zgodnie z minimum programowym zatwierdzonym przez PFRN,
  • zdał egzamin i trafił do Centralnego Rejestru Pośredników - rejestr.pfrn.pl,
  • kieruje się Kodeksem Etyki Zawodowej Pośredników
  Na barkach licencjonowanego pośrednika spoczywa również odpowiedzialność nie tylko za reputację swojej firmy, ale za współtworzenie wielkiej rodziny profesjonalnych agentów.

  Poznaj filozofię PFRN

  Polska Federacja Rynku Nieruchomości powstała w 1995 r. Jest najstarszą i największą organizacją w Polsce, łączącą profesjonalnych pośredników i zarządców, zrzeszonych w 17 stowarzyszeniach lokalnych (ok. 2 tys. członków).

  Misją PFRN jest integracja środowisk związanych z rynkiem nieruchomości, reprezentacja interesów zawodów pośrednika i zarządcy wobec instytucji państwowych, lobbowanie na rzecz uchwalania aktów prawnych, mających na celu porządkowanie rynku nieruchomości i zapewnienia klientom jak najlepszej jakości usług.

  PFRN prowadzi aktywną współpracę na polu międzynarodowym, ściśle kooperując z najważniejszymi międzynarodowymi organizacjami rynku nieruchomości.

  Znajdź idealną ofertę,
  wybierz zaufanego pośrednika