Lokal usługowy na sprzedaż Osie - 1400 m2, 1200000 zł

sprzedaż • lokal komercyjny • lokal usługowy


Osie


1 200 000 PLN
281 717 €
253 131 £
315 973 $
  • 1 400
857,14 PLN
201 €
181 £
226 $
za m²
budynek parterowy • rok budowy: 1985 • numer oferty w agencji: 1801/3376/OOS • numer ogłoszenia w szybko.pl: 12730334
Wysyłając zapytanie akceptuję
regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 2300 m2 oraz budynku o aktualnej funkcji handlowo-hotelowo -mieszkalnej o powierzchni 1370 m2. Nieruchomość znajduje się w na rynku, w centrum Osia, powiat świecki, województwo kujawsko -pomorskie, w odległości 25 km od Świecia nad Wisłą,do Osia przylegają znane kurorty turystyczne jak Tleń, miejscowość Grzybek z przepływającą rzeką Wdą.
Część hotelowa budynku wymaga prac wykończeniowych - swoboda w kreowaniu wystroju i adaptacji pokoi hotelowych oraz łazienek. Front budynku oraz witryny skierowane są w kierunku południowym - w stronę rynku. (budynek znajduje się w najbardziej reprezentacyjnym miejscu).
Obecnie na wysokim parterze zlokalizowane są; Hostel oraz sala z zapleczem kuchennym,sanitariatami wynajmowana na imprezy okolicznościowe.
Na piętrze budynku zlokalizowany hotel w stanie deweloperskim-220m2 oraz strych o pow.400m2 do adaptacji na pokoje hotelowe.Cały budynek zasilany ogrzewany jest piecem na Eko-groszek tj.
Część mieszkalna i piec na miał część handlowa..Na parterze zlokalizowane są sieciowe delikatesy monopolowe, firmowa cukiernia oraz kwiaciarnia.
Przed nieruchomością znajduje się estetyczny parking na kilkanaście pojazdów, wyłożony kostką typu starobruk .Na tyłach budynku znajduje się komfortowo wykończone mieszkanie -280m2. Dach kryty jest blachą.

Miejscowość jest siedzibą zamożnej gminy z rozwiniętym przemysłem mięsnym, meblowym, turystycznym itd. Możliwości wykorzystania nieruchomości są praktycznie nieograniczone. 1370 metrowy budynek oraz 2300 metrowa działka umożliwiają spełnienie nieprzeciętnych nawet zamierzeń oraz wizji inwestorskich.

Lokalizacja w Borach Tucholskich również nie jest bez znaczenia pod kątem działalności hotelowo-turystycznej, a centralny punkt dynamicznie rozwijającej się gminy pozwoli na rozwój każdego interesującego przedsięwzięcia.
Rejon Borów Tucholskich charakteryzuje się czystym powietrzem,pięknymi lasami,rzekami i kilkoma przepięknymi jeziorami, jest to teren Wdeckiego Parku Krajobrazowego.
W miejscowości Osie niebawem rozpocznie się budowa jednego z największych radioteleskopów świata (inwestycja ma pochłonąć 400 mln zł) i będzie trwała kilka lat, łączy się to oczywiście z zapotrzebowaniem na hotele i restauracje ,sklepy itd.
Osie jest również bazą ostatnio bardzo popularnej dyscypliny zrzeszającej wielu turystów Nordic Walking.
W Osiu zlokalizowana jest jedna z największych strzelnic sportowych gdzie organizowane są również międzynarodowe zawody w strzelectwie myśliwskim.
Dodać trzeba, że Osie leży na bardzo uczęszczanej trasie Chojnice-Gdańsk.-(wjazd na autostradę). Wielkość nieruchomości jak i układ pozwala na przebudowę w celu mieszkaniowym, popyt na mieszkania w miejscowości Osie jest bardzo duży, brakuje mieszkań pod wynajem.
W całym obiekcie zainstalowany jest nowoczesny system monitoringu.Powierzchnia zabudowy nieruchomości przez istniejący budynek to 530 m2. Lokale w budynku przynoszą dochód, prężnie działają ,jest to nieruchomość ,która cały czas zarabia na siebie.
Wymieniono piec grzewczy w październiku 2018r, zainwestowano 30 000pln.Jeżeli nie udało się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi doradcami.

Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.Wysyłając zapytanie akceptuję
regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zadzwoń