Logo Szybko.pl

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Otwock

www.szybko.pl/15925462

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

519 000 PLN

11 533 zł/m2
Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 45m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1971

Opis - Przytulne mieszkanie z balkonem | 2 pokoje | 45m



Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,67 m² na 3. piętrze w kameralnym 4-piętrowym bloku z 1971 roku - idealne dla osób ceniących wygodę, zieleń i doskonałą komunikację.

Gotowe do wprowadzenia: Mieszkanie w stanie do zamieszkania, z oddzielną kuchnią, balkonem oraz piwnicą. Ogrzewanie miejskie, niski czynsz 600 zł.

Lokalizacja bez kompromisów: Park Miejski tuż obok - idealny na spacery i rekreację. Szkoła Podstawowa nr 3 w sąsiedztwie, blisko restauracje, kawiarnie, przystanki autobusowe oraz dworzec PKP.

Komfort i funkcjonalność: Przestronne pokoje, dobra ekspozycja i praktyczny układ - świetna propozycja zarówno na własne M, jak i pod wynajem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.


Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15925462
  • Data publikacji: 17 lipca 2026 20:10 (48 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4