Logo Szybko.pl

Dzialka budowlana z rynku wtórnego na sprzedaż Charzyno

www.szybko.pl/13293258

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

69 990 PLN

68 zł/m²
Charzyno

Główne cechy:

  • Powierzchnia 1023.00m²

Opis - Działka Budowlana

Nowa niższa cena. Atrakcyjna działka dla osób ceniących ciszę i spokój, położona blisko lasu.
Nieruchomość o pow. 1023 m2, znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Charzyno w kierunku Siemyśla w odległości około 12 km od Kołobrzegu.

Działka budowlana przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego, parter + poddasze użytkowe z garażem wbudowanym lub wolnostojącym. Bardzo dobry układ względem stron świata. Wjazd na działkę jest od strony północnej dzięki czemu cześć ogrodowa jest bardzo dobrze nasłoneczniona.
Uzbrojenie działki przebiega wzdłuż jej granicy tj. prąd, woda i kanalizacja sanitarna, natomiast gaz jest w drodze głównej.
Teren płaski bez nasadzeń, ogrodzenia brak, dojazd drogą asfaltową a następnie drogą utwardzoną (udział w drodze 1/18 części).

Zapraszam na prezentacje nieruchomości.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !


Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 22453
  • Numer ogłoszenia w szybko.pl: 13293258