RS Real Estate Sp.z o.o.

RS Real Estate Sp.z o.o.

biuro nieruchomości

111 aktywnych ogłoszeń
ul. Mikołaja Kopernika 30/10
00-950 Warszawa
woj. mazowieckie

Opis firmy RS Real Estate Sp.z o.o.

Firma RS Nieruchomości powstała z połączenia kluczowych elementów biznesu: doświadczenia w branży, najlepszych ludzi i sprawnego zarządzania.
Zarządzanie w RS Nieruchomości to prowadzenie odpowiedzialnego biznesu w zgodzie z zasadami Fair Play w zarządzaniu. W RS Nieruchomości „zaangażowanie” to kluczowe słowo. Zaangażowanie doradców w rozwój i ciągłe doskonalenie usług, przekłada się na perfekcyjną dbałość o Państwa.
RS Nieruchomości to ponad 17 lat doświadczeń na rynku nieruchomości. To doświadczenie, to know-how doradców i przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo, które powstaje dzięki Państwa opiniom, z rozmów i Państwa potrzeb. 
W RS Nieruchomości spotkacie Państwo tylko najlepszych doradców. Każdy z nich przechodzi szkolenie pod okiem Starszego doradcy i Dyrektora sprzedaży. Doradcy w RS Nieruchomości są ciągle szkoleni, biorą udział w szkoleniach grupowych, indywidualnych sesjach coachingowych oraz są okresowo oceniani. Celem tych działań jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi.
RS Nieruchomości to doświadczenie i świetnie zarządzany zespół. Dla Państwa RS Nieruchomości to bezpieczeństwo i efektywność.

 

Przeglądaj oferty nieruchomości, którymi opiekuje się biuro nieruchomości RS Real Estate Sp.z o.o.

Pracownicy firmy RS Real Estate Sp.z o.o.