Nieruchomości Laskowski

Nieruchomości Laskowski

biuro nieruchomości

126 aktywnych ogłoszeń
ul. Józefa Chełmońskiego 22/2
60-756 Poznań
woj. wielkopolskie

Opis firmy Nieruchomości Laskowski

Nieruchomości LASKOWSKI jest jednym z największych i najstarszych biur Obrotu Nieruchomościami działających na poznańskim rynku nieruchomości. 
 
Firma powstała w 1985 roku. Nasza główna siedziba mieści się w Poznaniu przy ul. Chełmońskiego 22. Wraz z dynamicznym rozwojem rynku nieruchomości ewoluuje również nasze przedsiębiorstwo. Odpowiedzią na ten fakt było powstanie drugiego biura.
 
Nasi pracownicy tworzą kilkunastoosobowy, wykształcony i doświadczony zespół. Znają języki obce i potrafią wykonać najbardziej nietypowe zlecenie, posiadają licencje zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami, licencje zarządcy.
 
Oprócz pośrednictwa w sprzedaży, zakupie, wynajmie nieruchomości oferujemy usługi w administrowaniu nieruchomościami, doradztwie inwestycyjnym, a także współpracujemy z firmami deweloperskimi.
 
Firma Nieruchomości LASKOWSKI jest członkiem i założycielem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz wspólnej sieci komputerowej Poznańskiego Konsorcjum Agencji Nieruchomości "Real Net".
 
 
Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. W ciągu naszej działalności firma Nieruchomości LASKOWSKI współpracowała z wieloma znaczącymi firmami oraz instytucjami krajowymi i zagranicznymi.
 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Przeglądaj oferty nieruchomości, którymi opiekuje się biuro nieruchomości Nieruchomości Laskowski

Pracownicy firmy Nieruchomości Laskowski