DOM NIERUCHOMOŚCI Aleksandra Piotrowska

DOM NIERUCHOMOŚCI Aleksandra Piotrowska

biuro nieruchomości

120 aktywnych ogłoszeń
ul. Krzysztofa C. Mrongowiusza 3
10-536 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Opis firmy DOM NIERUCHOMOŚCI Aleksandra Piotrowska

Działamy na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 12 maja 2001 r. Od tego czasu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz zaufanie Naszych klientów. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradzamy przy inwestycjach w nieruchomości oraz kredytach. Pomagamy przy podziałach nieruchomości, wycenie oraz zarządzaniu.
Właściciel biura .
         Aleksandra Piotrowska państwowa licencja pośrednika numer 1110, geodeta, specjalista od wyceny nieruchomości oraz kredytów. Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Warmińsko Mazurskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej przy Ministerstwie Infrastruktury. Posiada ubezpieczenie z tytułu wykonywanej działalności zawodowej.
Posiadamy własna bazę ofert oraz korzystamy z bazy innych zaprzyjaźnionych i współpracujących z nami biur nieruchomości zarówno z terenu naszego województwa jak i całej Polski. Na stronach dzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami, doradzamy w kwestiach prawnych oraz finansowych. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą prawną z zakresu rynku nieruchomości. Dowiecie się Państwo, co nas różni od innych biur i w jaki sposób spełniamy oczekiwania naszych Klientów.

Przeglądaj oferty nieruchomości, którymi opiekuje się biuro nieruchomości DOM NIERUCHOMOŚCI Aleksandra Piotrowska

Pracownicy firmy DOM NIERUCHOMOŚCI Aleksandra Piotrowska