Działka budowlana na sprzedaż Warszawa, Mokotów - 650000 zł, 1705 m2

sprzedaż • działka • budowlana


Warszawa • Mokotów


650 000 PLN
151 593 €
130 885 £
168 768 $
  • 1 705
381 zł
89 €
77 £
99 $
za m²
ogrodzona • dojazd: asfaltowy • numer oferty w agencji: 249/3376/OGS • numer ogłoszenia w szybko.pl: 6886871
Wysyłając zapytanie akceptuję
regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Działka na warszawskim Mokotowie z linią brzegową prawdziwej rzeki. Nie sposób uwierzyć patrząc na fotografie, iż takie miejsce istnieje w odległości kilkunastu minut od ścisłego Śródmieścia Warszawy.
Kształt rombu niewiele odbiegający od kwadratu, doskonała do zabudowy. Uregulowany stan prawny i konkretne uwarunkowania urbanistyczne pozwalają na zabudowę z przeznaczeniem usługowym obejmującym ogrody działkowe, usługi z zakresu sportu, turystyki, rekreacji, obsługi ruchu turystycznego, biur, handlu i gastronomi. Z uwagi na takie ujęcie w planie miejscowym możliwości zabudowy można myśleć o wybudowaniu również domu mieszkalnego w drodze realizacji prawa dobrego sąsiedztwa, aczkolwiek na dziś bez możliwości zameldowania, ale jedynie dla właściciela przyszłych obiektów.
Minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej - 70%.
Maksymalna intensywność zabudowy - 0,6.
Maksymalny procent zabudowy 25% (co daje 426 metrów kwadratowych pod ewentualną inwestycję).
Maksymalna wysokość zabudowy 12 m.
Wskaźnik miejsc parkingowych 20 miejsc na każde 1000 m2 p.u.
Media w ulicy. Teren idealny na inwestycję hotelową, wczasową, rekreacyjną, dom weselny czy restaurację. Dojazd drogą asfaltową. W odległości 25 m przystanek komunikacji miejskiej autobusu kursującego co 20 minut.
Na dzień dzisiejszy chyba jedyna działka z linią brzegową rzeki w dobrej dzielnicy Warszawy, dzięki swemu szczególnemu położeniu stanowi idealny teren dla określonych inwestycji.
Plan zagospodarowania przestrzennego: http://www.architektura.um.warszawa.pl/plany_w_opracowaniu_mokotow - Augustówka III.
Możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości w Warszawie lub w okolicy Warszawy.
Strona sprzedająca chętnie jednak usłyszy propozycję innej ceny, niż jej cena oferowania.Jeżeli nie udało się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi doradcami.

Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.Cena metra kwadratowego tej nieruchomości jest 85.5% niższa niż przeciętna cena działki lub gruntu na Mokotowie w Warszawie.  

Poznaj szacunkową wartość tej nieruchomości

określanie szacunkowych kosztów sprzedaży lub wynajmu nieruchomości
analiza cen ofertowych i transakcyjnych podobnych nieruchomości w okolicy
uwzględnienie atrybutów nieruchomości, jak stan, piętro, rok budowy
Wysyłając zapytanie akceptuję
regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zadzwoń