Znajdziemy za Ciebie

CZY WIESZ?



Nasza nowa usługa pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości!


Kliknij tu i wypełnij formularz, aby dać nam informacje czego szukasz.


Wypełnij formularz
1 600 000 PLN
7 273 zł/m2

Tomasz Gałka

+48XXXXXX272
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.
Zdjęcie ogłoszenia -
  • Powierzchnia 220m2
  • Pokoje 6
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970

Dom bliźniak - oferta ARCHIWALNA

Opis - oferta ARCHIWALNA:


Firma działająca od 1991 roku.
Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy.

Dom jednorodzinny (220 m2) w zabudowie bliźniaczej w samym centrum Wrocławia!
Dom jest wykonany w zabudowie bliźniaczej, dwupiętrowy . Nieruchomość jest obecnie wynajmowana na pokoje. Od kilkunastu lat jest cały czas wynajmowana i jest rentowna. Propozycja na gotowy biznes po dokonaniu odpowiednich prac. Może posłużyć jako inwestycja przeznaczona pod wynajem, mały hostel. Lokal nadaje się do małego remontu lub odświeżenia.
Działka gruntu o pow. 536 m2 oraz budynek 220 m2 stanowiący odrębną nieruchomość w budynku jednorodzinnym i znajduje się na Zaciszu - Śródmieście, tuż przy Placu Grunwaldzkim we Wrocławiu.


Nieruchomość posiada parter oraz dwie kondygnacje na których zlokalizowanych jest 6 pokoi, oraz balkon i duży taras. Na tarasie markiza, w lokalu zainstalowana jest klimatyzacja.
Parter ( ok. 90 m2)
Piętro I ( ok. 58 m2)
Piętro II (ok. 50,9 m2)

Lokalizacja
W pobliżu centrum akademickiego Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Medycznego. W pobliżu Pasażu Grunwaldzkiego miejsce zakupów i spotkań to 2 min stad.
Okolice, do których można dostać się szybko to: Rynek Wrocławski, Ostrów Tumski- najstarszej zabytkowej części Wrocławia , Wyspa Słodowa, Ogród Botaniczny, Park Tołpy czy ZOO z Afrykarium nadają tej okolicy wyjątkowy i prestiżowy charakter. Dla osób lubiących aktywny tryb życia doskonała wiadomość, nieopodal mamy wał nadodrzański i Park Szczytnicki , Wzgórze Kilimandżaro, Morskie Oko, czy Stadion Olimpijski.

Parking
Przed nieruchomością miejsce na 3 samochody, zamykana brama z pilota, na posesji miejsce na 2 samochody

Zapraszam na prezentację
Tomasz Gałka
Tel. XXXXX292
Dworakowski Nieruchomości

::DODATKOWE INFORMACJE
Nadaje się na biuro: TAK
Okna: PCV
Ukształtowanie działki: płaska
Kształt działki: prostokąt
Rodzaj domu: bliźniak
Typ elewacji: baranek
Pokrycie dachu: papa termozgrzewalna
Powierzchnia użytkowa [m2]: 220
Stan budynku: do remontu
Ogrodzenie działki: drewniane
Rok budowy: 1970
Liczba pokoi: 6


::KONTAKT DO AGENTA
Tomasz Gałka
XXXXX272



Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: BER-DS-3061
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14014066
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 6

Lokalizacja:

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście, Kochanowskiego ,

Zobacz także inne ogłoszenia:

14014066/pT/4/oT/#/